קורסים טכנולוגיים בהתאמה אישית

CodePro בונה מערכי קורסים בעולמות ההייטק והתוכנה לארגונים וחברות בכל סדר גודל. החברה עובדת כיום מול אוניברסיטאות, מכללות, עמותות וחברות מתחומים מגוונים בתעשייה ומאפשרת להם להתקדם לשיא הטכנולוגיה. הקורסים מיועדים להכשרת צוותי פיתוח בארגונים או לסטודנטים המעוניינים להיכנס לעולם ההייטק והפיתוח. 

המענה אותו מספקת החברה מתחיל בבניית מערך לימוד המותאם לאתגרים השונים ולתפיסה של הארגון. מנהל מקצועי ייפגש עם מקבלי ההחלטות ויחד יבנה סילבוס בהתאמה מלאה לצורכי הארגון, כך שהתכנים ישרתו את המטרה. 

  • מגוון רחב של קורסים ונושאים
  • ניסיון עצום בבניית קורסים
  • התאמה מלאה לדרישות הארגון
  • הכנת המשתתפים לשוק העבודה

המענה אותו מספקת החברה מתחיל בבניית מערך לימוד המותאם לאתגרים השונים ולתפיסה של הארגון. מנהל מקצועי ייפגש עם מקבלי ההחלטות ויחד יבנה סיליבוס בהתאמה מלאה לצורכי הארגון, כך שהתכנים ישרתו את המטרה.

מגוון רחב של קורסים ונושאים

ניסיון עצום בבניית קורסים

התאמה מלאה לדרישות הארגון

הכנת המשתתפים לשוק העבודה

חוויית לימוד חדשנית

צוות המרצים של CodePro מגיע מלב התעשייה, עם ניסיון עשיר בפיתוח טכנולוגיות מגוונות ופרויקטים מורכבים. המרצים מעבירים את החומר בשיטות פרקטיות המתאימות לעידן החדש, המשלבות ידע מעשי, כלים ייחודיים להתנהלות בשטח ותרגולים ליישום החומר הנלמד. נציין כי אלו שיטות לימוד המיושמות במכללות הייטק ובאוניברסיטאות המובילות בארץ.  

100% פרקטיקה

הקורסים משלבים ידע פרקטי מהשטח, כדי שכל אחד ואחת יוכלו להבין את הנלמד וליישם את הכלים בפועל בעבודתם. על מנת להגיע להצלחה גבוהה, החברה נותנת מענה פדגוגי מקצועי לכל קורס על ידי רכז המהווה אוטוריטה מקצועית בעלת ערך רב למשתתפי הקורס. הרכז מלווה את הקבוצה ואת המרצים המלמדים לאורך כל תקופת ההכשרה.

למה דווקא אצלנו?

התאמה אישית

תכנון הקורס נעשה בשיתוף יועץ מקצועי מטעם CodePro המתאים את מערך הלימוד לדרישות וצורכי הלקוח. בנוסף, לרשותכם חומרי הדרכה מעודכנים ואיכותיים.

מודל תמחור הוגן

לרשותכם מגוון מודלים הוגנים לתמחור השירות, כדוגמת תמחור לפי מספר שעות ההדרכה שמועברות בפועל בארגון כמו כן, CodePro מציעה הדרכות מתקדמות בעלות שעתית.

מרצים מיומנים

המרצים של CodePro מגיעים מלב התעשייה, עם ניסיון מוכח בפיתוח ותכנון מגמות לימוד לארגונים וחברות בכל סדר גודל. ניסיון זה מאפשר לכם ללמוד מהטובים ביותר.

גמישות מלאה

הקורסים מועברים בדרך שנוח לכם – פרונטלי, בזום או במסגרת ימי עיון. גמישות זו מאפשר לכם להעביר קורסים לעובדים ולאנשים מכל רחבי הארץ והעולם.

הצלחה מובטחת

לכל קורס יש קבוצת WhatsAapp משותפת יחד עם המרצים, דרכה המשתתפים יקבלו תמיכה מלאה וזמינות אבסולוטית על מנת שיעברו את הקורס בהצלחה.

לייעוץ עם המומחים של CodePro, התקשרו אלינו עוד היום >>>

דילוג לתוכן