ימי עיון והשתלמויות

CodePro מפתחת קורסים וריענונים למגוון תחומים בעולמות התכנות, הסייבר והטכנולוגיות. המטרה היא לבצע מעין של Bootcamp המרכז תכני לימוד מגוונים אותם ניתן להעביר ביום מרוכז אחד. לדוגמה ריענון נהלים בתחום הסייבר, בשפות תכנות שונות, אקסל, טכנולוגיה חדשה, פיתוח חדש ועוד.

המענה אותו מספקת החברה מתחיל בבניית תכני לימוד המותאמים לאתגרים השונים ולתפיסה של הארגון. מנהל מקצועי ייפגש עם מקבלי ההחלטות ויחד יבנה יום עיון או השתלמות בהתאמה מלאה לצורכי הארגון.

מגוון רחב של קורסים ונושאים

ניסיון עצום בבניית קורסים

התאמה מלאה לדרישות הארגון

הכנת המשתתפים לשוק העבודה

אקטון של 24 שעות במסגרת

ימי העיון וההשתלמויות יכולים להיות למגוון רחב של מטרות כמו חיזוק תחום מסוים, השתלמות כחלק מרגולציה (כמו בתחום הסייבר) ועוד. צוות CodePro  בונה את התכנים ליום עיון בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח וכוללים בניית לוז, פיתוח תכני לימוד רלוונטיים, תרגולים על פי הצורך ועוד. 

  • לימודים פרקטיים
  • התמקצעות במגוון תחומים
  • בניית לוז בהתאמה אישית
  • מרצים בעלי ניסיון עצום

ימי עיון במסגרת יום כיף

כדי להפוך את ההשתלמות למהנה ושונה, צוות CodePro ממליץ על תכנון יום כיף לעובדים ושילוב של הרצאות ותכני לימוד. לדוגמה יום עיון בצפון בטבע הפתוח, במסעדה ועוד. המטרה היא ״להקליל״ את הנושא ולגרום לעובדים להנאה.  

למה דווקא אצלנו?

הכשרות פרקטיות

צוות CodePro בונה הכשרות פרקטיות, תוך שילוב ידע מעשי ותיאורטי – בדיוק מה שצריך כדי להתמקצע בתחום הספציפי. בנוסף, משולבים תרגולים וכלים ליישום הנלמד.

מודל תמחור הוגן

לרשותכם מגוון מודלים הוגנים לתמחור השירות, כדוגמת תמחור לפי מספר שעות ההדרכה שמועברות בפועל בארגון. כמו כן, CodePro מציעה הדרכות מתקדמות בעלות שעתית.

מרצים מעולים

המרצים של CodePro בעלי ניסיון רב בעולמות הייטק, כאלה שבאים מהשטח עם ידע עצום במגוון רחב של תחומים. הניסיון מאפשר לצוות לבנות הכשרות מקיפות ומקצועיות.

גמישות מלאה

ההכשרות מועברות במגוון דרכים, פרונטלי במשרדי החברה לנוחות מקסימלית, מרחוק בזום או במסגרת השתלמות וימי עיון לעובדים.

תכנים רלוונטיים

ההכשרות של CodePro מתעדכנות בהתאם לדרישות המיידיות של תעשיית הייטק, ומבוססות על תכני לימוד עכשוויים ומותאמים לצרכים הספציפיים של הארגון ומטרותיו.

לייעוץ עם המומחים של CodePro, התקשרו אלינו עוד היום >>>

דילוג לתוכן